fbpx

Vecticum

Darbo grafikų ir darbo laiko apskaitos žiniaraščių valdymas

Darbo laiko
apskaita

Darbo laiko
apskaita

 

Darbo grafikų ir darbo laiko apskaitos žiniaraščių valdymo funkcijos:

 • Standartiškai vienam darbuotojui galima priskirti tik vieną darbo sutartį ir vieną grafiką;
 • Dviejų tipų darbuotojų darbo grafiko ruošiniai: savaitiniai arba slenkantys;
 • Galimybė suskirstyti darbuotojus į grupes nurodant tos grupės vadovą ir žmones atsakingus už darbo laiko apskaitą;
 • Galimybė priskirti vieną iš ruošinių darbuotojui, nurodant jo įsigaliojimo datą;
 • Automatinis darbo grafiko užpildymas pagal priskirtą šabloną 1 mėn.;
 • Darbo laiko ir poilsio laiko režimas tikrinimas pagal pagrindinius darbo kodekse nustatytus maksimaliojo darbo laiko reikalavimus:
  1. Negali būti dirbama daugiau kaip 6 dienas per 7 paeiliui einančias dienas.
  2. Per 7 paeiliui einančių kalendorinių dienų laikotarpį negali būti dirbama ilgiau kaip 8 val. viršvalandžių, su darbuotojo rašytiniu sutikimu – iki 12 val. viršvalandžių per savaitę.
  3. Kasdienio nepertraukiamojo poilsio tarp darbo dienų (pamainų) trukmė negali būti trumpesnė kaip 11 valandų iš eilės,
  4. 7 paeiliui einančių dienų laikotarpį darbuotojui turi būti suteiktas bent 35 valandų nepertraukiamojo poilsio laikas.
  5. Jeigu darbuotojo darbo dienos (pamainos) trukmė yra daugiau kaip 12 valandų, bet ne daugiau kaip 24 valandos, nepertraukiamojo poilsio tarp darbo dienų (pamainų) laikas negali būti mažesnis negu 24 valandos;
  6. Jeigu budėjimas trunka 24 valandas, poilsio laikas trunka ne mažiau kaip 24 valandas.
 • Galimybė vadovui ir/ ar atsakingam už darbo laiko apskaitą koreguoti jo grupės darbuotojui paruoštą grafiką ir jį paskelbti;
 • Darbuotojai savo paskyros kortelėje ,,Grafikai“ gali susipažinti su savo darbo grafiku. Prie paskelbto darbo grafiko yra nurodyta jo paskelbimo data;
 • Galimybė vadovui ir/ ar atsakingam už darbo laiko apskaitą fiksuoti darbo laiko nukrypimus (faktines darbo valandas);
 • Grafike informacija atvaizduojama realiuoju laiku. Visi patvirtinti nebuvimai (ligos, atostogos, komandiruotės) taip pat atvaizduojami grafike realiuoju laiku. Jeigu nebuvimas darbe atsirado po darbo grafiko paskelbimo, tai nebuvo darbe įrašas pakoreguos grafiką (ištrins tų dienų darbo val. įrašus). Visi nebuvimai darbe grafike atvaizduojami kaip pilna darbo diena, standartiškai į tabelį perkeliama pilnos nebuvimo dienos informacija;
 • Faktiškai išdirbto laiko fiksavimas;
 • Galimybė pačiam darbuotojui užfiksuoti faktiškai išdirbtą darbo laiką;
 • Tabelių spausdinimas į Excel pagal faktiškai išdirbtą darbo laiką;
 • Excel ataskaitos:
  1. Tabelio ataskaita. Konkretaus žmogaus arba konkrečios komandos (max iki 100 žmonių);
  2. Suminės darbo laiko apskaitos ataskaita;
  3. Nebuvimų darbe ataskaita;

Papildomai galimos funkcijos už papildomą mokestį:

 • Darbo laiko apskaitymas pagal projektus;
 • Sudaryto darbo grafiko supažindinimo/ patvirtinimo procesas;
 • Faktinio darbo laiko atžymėjimo patvirtinimo procesas;

 

Užsakymas

Jei norite užsakyti šį sprendimą, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą: suveskite formoje nurodomus duomenis ir sužymėkite dominančias sritis. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir padės išspręsti visus kilusius klausimus dėl produkto demonstracinės versijos diegimo ir naudojimo.

Užsakykite produkto demonstraciją
Susisiekite su mumis dėl individualios produkto demonstracijos.
Daugiau apie sprendimą

Darbo laiko grafikas be streso: kodėl verta rinktis darbo laiko apskaitos sistemą?

Tiksli ir teisinga darbuotojų darbo laiko apskaita yra svarbi verslui dėl kelių priežasčių. Pirma, tai padeda užtikrinti, kad darbo užmokestis bus apskaičiuotas sąžiningai: tai užkerta kelią atlyginimo neišmokėjimui ar permokėjimui. Taip pat tikslus darbo laiko grafikas skatina sąžiningumą ir padeda išvengti galimų drausmės problemų.

Ekspertų teigimu, tiksli suminė darbo laiko apskaita leidžia įmonėms efektyviai sekti ir valdyti darbuotojų lankomumą. Tai padeda nustatyti galimas pravaikštas ar vėlavimą į darbą. Laiku pastebėjus šias problemas, galite imtis priemonių ir pagerinti našumą, užkirsti kelią nesąžiningam elgesiui.

Verta paminėti, kad tikslus laiko skaičiavimas leidžia įmonėms laikytis darbo įstatymų ir taisyklių. Tiksliai fiksuojant komandos narių išdirbtas valandas, įmonės gali įrodyti, kad laikosi visų darbo užmokesčio reikalavimų, viršvalandžių taisyklių ir gerbia pertraukų laiką.

Be to, rūpestingai prižiūrimi darbo laiko grafikai suteikia vertingų duomenų planuojant komandos užimtumą ir paskirstant išteklius. Tai padeda įmonėms nustatyti piko valandas, užimtumo periodus arba sritis, kuriose gali prireikti papildomų darbuotojų. Visa tai optimizuoja veiklos efektyvumą ir prisideda prie verslo augimo.

Be to, teisingas laiko planavimas palengvina tikslų projekto stebėjimą ir atsiskaitymą. Tai leidžia įmonėms teisingai paskirstyti darbo sąnaudas, užtikrinant tikslią klientų sąskaitų faktūrų išrašymą ir užkertant kelią pajamų praradimui.

Tikslus laiko planavimas skatina atskaitomybę ir skaidrumą organizacijoje. Aiškūs, iš anksto sudaryti darbo laiko grafikai padeda vadovams stebėti darbuotojų veiklą, nustatyti tobulinimo sritis ir teikti konstruktyvius atsiliepimus.

Tikslus laiko skaičiavimas palengvina užduočių planavimą, paskirstymą ir valdymą. Tai leidžia įmonėms efektyviai paskirstyti išteklius, užtikrinant, kad tinkami darbuotojai būtų paskirti reikiamoms užduotims tinkamu laiku.

Galiausiai, tiksli darbo laiko apskaita padeda įmonėms išlaikyti teigiamą darbo kultūrą. Tai skatina darbuotojų pasitikėjimą ir sąžiningumą, nes kiekvienas yra atsakingas už savo laiką ir indėlį.

10 priežasčių rinktis „Vecticum“ darbo laiko apskaitos įrankį

 1. Tikslumas: mūsų sukurta darbuotojo darbo laiko apskaitos sistema užtikrina tikslų darbo valandų sekimą, ženkliai sumažina klaidų ir neatitikimų riziką.
 2. Patogumas: su „Vecticum“ suminė darbo laiko apskaita įgyvendinama gerokai paprasčiau. Darbuotojai gali lengvai prisijungti ir išeiti iš bet kurios vietos, turėdami prieigą prie interneto, taupydami laiką ir pastangas.
 3. Prieinamumas: vadovai gali nuotoliniu būdu pasiekti lankomumo duomenis ir ataskaitas realiuoju laiku, taip padidindami efektyvumą.
 4. Skaidrumas: sistema aiškiai fiksuoja darbuotojų darbo valandas, skatina sąžiningumą ir atskaitomybę.
 5. Ekonomiškas: nebereikia ranka pildyti dokumentus, sumažėja darbo krūvis Jums ir komandai, administravimo išlaidos yra gerokai mažesnės.
 6. Integravimas: siūlome darbo laiko apskaitos įrankį integruotis su kitais sprendimais (pavyzdžiui, komandiruočių valdymu).
 7. Lankstumas: sistema leidžia pritaikyti darbo grafikus ir pamainas, kad atitiktų įvairius poreikius.
 8. Teisinė atitiktis: padeda užtikrinti, kad būtų laikomasi darbo įstatymų ir taisyklių, susijusių su darbuotojų darbo valandomis.
 9. Duomenų analizė: sistema suteikia vertingų įžvalgų apie darbuotojų produktyvumą ir lankomumo modelius.
 10. Saugumas: mūsų išmani sistema siūlo duomenų šifravimą ir saugias atsargines kopijas, apsaugančias jautrią darbuotojų informaciją.

 

Teisingai apskaičiuojamas darbuotojų darbo laikas yra labai svarbus verslui, nes jis užtikrina tikslų darbo užmokesčio apskaičiavimą, padeda valdyti lankomumą, skatina laikytis darbo įstatymų, padeda planuoti darbo jėgą, palengvina projektų sekimą, skatina atskaitomybę ir skaidrumą, palaiko veiksmingą planavimą ir puoselėja sąžiningą darbo kultūra.

Su „Vecticum“ darbo laiko apskaitos grafikas paprastesnis – išbandykite ir džiaukitės maksimalia nauda. Tuo įsitikino daugelis įmonių.