Vecticum

Atrankų valdymas

Kandidatų atrankų valdymo sprendimo funkcijos:

 • Vecticum sistemoje dedikuota pašto dėžutė gaunamiems CV. Galimybė gautą CV persiųsti į Vecticum sistemos pašto dėžutę. Galimybė gautą CV iš pašto dėžutės išsaugoti kandidatų duomenų bazėje;
 • CV (gyvenimo aprašymų) duomenų bazė. Standartiniai duomenų bazės laukai:
 • Kandidato asmens info: vardas, pavardė, telefonas, el. paštas, paieškos kanalas, CV failai;
 • Kandidato kvalifikacija: išsilavinimo lygis, kalbos, papildomi dokumentai. Papildomai gali būti sukurti iki 5 tekstinių arba skaitinių laukų. Šie laukai bus neperkeliami į Darbuotojo kortelės duomenis, tačiau lieka ryšis tarp Darbuotojo ir CV kortelių;
 • Pozicijų duomenų bazė su pozicijų detaliais aprašymais (darbo funkcijų aprašymas, reikalavimai). Standartiniai duomenų bazės laukai: pozicijos pavadinimas, skyrius, įdarbinamų asmenų skaičius, atrankos pradžia (data), atrankos pabaiga (data), pozicijos aprašymo failas. Standartinis pozicijos statusas: aktyvi, neaktyvi, atšaukta, uždaryta;
 • Galimybė gautus CV susieti su ieškoma pozicija. Padarius sąsają susiformuoja nauja Atrankos kortelė;
 • Atrankų duomenų bazė. Standartiniai duomenų bazės laukai: kandidatas, pozicija, vykdantys atranką asmenys, dalyvaujantys atrankoje asmenys, prioritetas, užduočių lentelė, kitos pozicijos į kurias kandidatuoja konkretus asmuo.
 • Atrankos eigos statusas keičiamas rankiniu būdu. Standartiniai atrankos statusai: Pateiktas CV, Eigoje, Įdarbintas, Atmestas, Kandidatas atsisakė;
 • Atrankos procesas yra valdomas kuriant atrankos užduotis. Standartiniai Atrankos užduoties tipai: skambutis, pokalbis, pasiūlymas, preliminari sutartis. Standartiniai užduočių tipų meta duomenų laukai:

Skambutis

Pokalbis

Pasiūlymas

Preliminari sutartis

Terminas

Terminas

Terminas

Terminas

Laikas

Laikas

Atsakingas asmuo

Atsakingas asmuo

Atsakingas asmuo

Trukmė 

Atlyginimas brutto

Aprašymas / Pastabos

Aprašymas / Pastabos

Atsakingas asmuo

Aprašymas / Pastabos

 

 

Dalyviai

 

 

 

Aprašymas / Pastabos

 

 

  Į projekto kainą neįskaičiuota Atrankos užduočių patalpinimas į Outlook kalendorių. Į projekto kainą neįskaičiuotas papildomas Atrankos užduočių tipų kūrimas, bet tai galima įgyvendinti už papildoma mokestį.
 • Galimybė matyti į kokias pozicijas kandidatuoja konkretus žmogus. Tas pats žmogus gali dalyvauti keliose Atrankose į skirtingas pozicijas;
 • Standartiniai atrankų pjūviai: Aš vykdau, aš dalyvauju, vykdoma, visos;
 • Registrai: pozicijos, atrankos, atrankų užduotys, asmens dokumentai ir sertifikatai;
 • Registrų meta duomenų eksportavimas į Excel;
 • Prieigos teisių valdymas.
 • Papildomai galimos funkcijos už papildomą mokestį:
 • Pozicijos užsakymo ir tvirtinimo procesas – nuo 500 Eur;

 

Užsakymas

Jei norite užsakyti šį sprendimą, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą: suveskite formoje nurodomus duomenis ir sužymėkite dominančias sritis. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir padės išspręsti visus kilusius klausimus dėl produkto demonstracinės versijos diegimo ir naudojimo.

Užsakykite produkto demonstraciją
Susisiekite su mumis dėl individualios produkto demonstracijos.
Daugiau apie sprendimą

Modernus atrankos valdymas su „Vecticum“: kokie privalumai Jūsų laukia?

Darbuotojų atranka svarbi kiekvienai įmonei. Norint pritraukti talentus, reikia investuoti nemažai laiko ir pastangų. Personalo paieška ne visada yra paprastas uždavinys: tenka peržiūrėti daugybę CV, paruošti skirtingus bandomųjų užduočių šablonus, o galiausiai – tinkamai paruošti darbo vietą naujam komandos nariui.

Tradicinės atrankos iššūkiai

Kalbant apie sėkmingą potencialių kandidatų atranką, viena didžiausių kliūčių yra dokumentų tvarkymas. Įsivaizduokite, kad turite perskaityti krūvas gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų – tai tarsi adatos paieška šieno kupetoje: šis procesas atima daug laiko ir pastangų.

Tada ateina interviu laikas: pokalbio metu įmonės vadybininkai ir kiti atsakingi asmenys bando išsiaiškinti, ar kandidatas turi reikiamų įgūdžių, o taip pat vertina jo asmenybę, bando nuspręsti, ar jis puikiai tiks komandoje. Tai galima palyginti su bandymu nuspėti, ar du žmonės bus puikūs draugai, tiesiog trumpai pabendraujant.

Net ir atrankai judant į pabaigą techninė dalykų pusė taip pat gali būti tikras galvosūkis. Daug laiko reikalauja bandomųjų užduočių šablonų paruošimas ir vykdymas. Pasibaigus šiam etapui laukia naujų darbuotojų el. pašto paskyrų sukūrimas, prieigos suteikimas prie įmonės programinės įrangos ir visų reikalingų įrankių…

Vis tai – sunkios, ilgai trunkančios, tačiau labai svarbios užduotys. Nesklandus, nekokybiškas jų įgyvendinimas gali apsunkinti atrankos procesą.

Deja, tradicinė darbuotojų atrankos sistema ne visada pateisina lūkesčius. Jeigu jaučiate, kad sunku pasirūpinti kokybiška atranka, užduočių paruošimu ir naujo komandos nario įvedimu į kolektyvą, verta rinktis sprendimus. Tai palengvins įmonės kasdienybę

Moderni darbuotojų atrankos sistema

Ko imtis, kad personalo atranka būtų paprastesnė? Jums padės „Vecticum“ inovatyvus sprendimas. Įrankis, kuris padeda valdyti atrankas, paruošti ir patvirtinti užduotis ir dar daugiau.

Susipažinkite su privalumais, kuriuos pamatysite pasirinkę mūsų sukurtą atrankos valdymo įrankį:

 • Efektyvesnis atrankos procesas: mūsų įrankis automatizuoja daugelį darbuotojų atrankos aspektų. Nuo laisvų darbo vietų paskelbimo iki paraiškų tvarkymo. Tai ženkliai palengvina užduotis, taupo tiek Jūsų, tiek kandidatų laiką.
 • Prieinamumas nuotoliniu būdu: daugybė įmonių įsitikino, kad šiandien darbuotojų atrankos įrankis yra būtinas kiekvienam verslui. Jis suteikia galimybę lanksčiai valdyti naujų darbuotojų paieškos procesą iš bet kurios vietos. Tai reiškia, kad Jūsų komandos nariai gali pasiekti jiems reikalingus įrankius, dalyvauti atrankose, vesti pokalbius ir bendradarbiauti su kolegomis, kad ir kur jie būtų. Svarbiausia – interneto prieiga.
 • Greitesnis kandidato identifikavimas: sistemoje integruotos išplėstinės paieškos ir filtravimo funkcijos padės greitai nustatyti norimus įgūdžius ir kvalifikaciją turinčius kandidatus. Tai pagreitina atrankos procesą ir palengvina darbuotojų paieškos iššūkius.
 • Taupo laiką ir pinigus: atrankos sprendimas gali būti ekonomiškesnis nei tradiciniai metodai. Mažiau dokumentų tvarkymo ir darbo krūvio Jūsų komandai: susitelkite į tas sritis, kurios svarbiausios įmonei.
 • Tiksliais duomenimis pagrįstas sprendimų priėmimas: atrankos įrankiai dažnai būna su analizės ir ataskaitų teikimo funkcijomis. Šie duomenys leidžia įmonėms įvertinti savo įdarbinimo strategijų efektyvumą, nustatyti tobulinimo sritis ir priimti pagrįstus sprendimus.
 • Integracija su HR sistemomis: daugelis darbuotojų atrankos įrankių yra sklandžiai integruojami su kitomis žmogiškųjų išteklių sistemomis. Visa tai sukuria darnią sprendimų sistemą. Tai užtikrina, kad personalo paieška bus sėkminga, o darbuotojų įvedimas į įmonę – greitas ir sklandus.
 • Personalo atranka, kuri atitinka reglamentus: skaitmeninis atrankos įrankis apima funkcijas, kurios padeda laikytis griežtų įdarbinimo taisyklių. Teisinė atitiktis yra svarbi kiekvienam verslui. Su „Vecticum“ tai padaryti bus paprasčiau.