fbpx

Vecticum

Bandomojo laikotarpio valdymas

 

Bandomojo laikotarpio veiklos vertinimo sprendimo funkcijos:

 • Galimybė susikurti skirtingus bandomojo laikotarpio užduočių šablonus, kurie bus pritaikomi skirtingoms darbuotojų grupėms (pvz. vienokios užduotys, jei išbandymas Administravimo skyriaus darbuotojui, kitokios užduotys, jei išbandymas Gamybos skyriaus darbuotojui). Šablonų kiekis neribojamas;
 • Galimybė prie šablono užduočių pridėti papildomas, individualias bandomojo laikotarpio užduotis pagal poreikį;
 • diegimo metu įdiegiama viena tvirtinimo seka, vienoda visiems užduočių šablonams, be papildomo asmenų išskaičiavimo pagal papildomas taisykles. Automatinis užduočių rinkinio paleidimas atsakingiems asmenims, kai sistemoje yra sukuriama naujo darbuotojo kortelė. Užduočių rinkinio tvirtinimo / atmetimo procesas:
  1. Už užduočių plano parengimo proceso startavimą yra atsakingas Personalo žmogus;
  2. Už personalizuoto bandomojo laikotarpio užduočių plano sudarymą yra atsakingas naujo darbuotojo tiesioginis vadovas;
  3. Už bandomojo laikotarpio proceso kontrolę ir pabaigos patvirtinimą yra atsakingas tiesioginis vadovas.
 • Standartinė tvirtinimo seka: Personalo vadybininkas inicijuoja šabloną – Tiesioginis vadovas gauna užduotį personalizuoti planą – Mentorius yra informuojamas, kad jis priskirtas Mentorium – Atsakingi vykdytojai gauna užduotis dėl priskirtų užduočių – Tiesioginis vadovas gauna užduotį 14 dienų iki bandomojo priimti sprendimą dėl darbuotojo tolimesnio darbo įmonėje;
 • Tvirtinimo sekos (workflow) dalyvių informavimas apie laukiančią užduotį;
 • Užduočių vykdymo ir tvirtinimo istorija;
 • Užduočių komentavimo funkcija, yra galimybė tam tikrus komentarus padaryti konfidencialiais (nematomais) darbuotojui (naudotina, kai norima pasižymėti svarbius momentus);
 • Likus xx dienoms iki naujo darbuotojo bandomojo laikotarpio pabaigos automatinės užduoties tiesioginiam vadovui sugeneravimas įvertinti darbuotojo bandomąjį laikotarpį;
 • Galimybė paleisti papildomą bandomojo laikotarpio užduočių rinkinį kiekvienam darbuotojui. Tai naudotina tais atvejais, kai darbuotojas keičia darbo vietą įmonėje ar pan.;
 • Galimybė stebėti visų darbuotojų bandomojo laikotarpio būseną;
 • Bandomųjų laikotarpių vertinimų paieška, filtravimas, peržiūra;
 • Meta duomenų eksportavimas į Excel.

 

Užsakymas

Jei norite užsakyti šį sprendimą, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą: suveskite formoje nurodomus duomenis ir sužymėkite dominančias sritis. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir padės išspręsti visus kilusius klausimus dėl produkto demonstracinės versijos diegimo ir naudojimo.

Užsakykite produkto demonstraciją
Susisiekite su mumis dėl individualios produkto demonstracijos.
Daugiau apie sprendimą

Sėkmingas bandomojo laikotarpio vertinimas: kaip užtikrinti efektyvumą?

Bandomasis laikotarpis – reikšmingas etapas tiek naujo komandos nario, tiek įmonės vadovybės gyvenime. Keli pirmieji mėnesiai darbe yra skiriami įsitvirtinti, apšilti kojas, įvertinti, ar konkreti įmonė ir naujas darbuotojas tinka vienas kitam. Kokią reikšmę turi bandomojo laikotarpio vertinimas ir kaip užtikrinti, kad šis procesas būtų kuo efektyvesnis? Atsakome!

Sėkmingas bandomojo laikotarpio įvertinimas: kodėl tai svarbu?

Darbuotojo veiklos vertinimas bandomuoju laikotarpiu yra labai svarbus dėl kelių priežasčių. Pirma, tai padeda įmonei įvertinti, ar naujas darbuotojas tinka darbui ir organizacijai. Tai idealus metas įsitikinti, ar naujasis darbuotojas iš tiesų atitinka įdarbinimo proceso metu keliamus lūkesčius. Atleidimas per bandomąjį laikotarpį yra paprastesnis nei jam pasibaigus.

Verta paminėti, kad nuodugnus veiklos vertinimas bandomuoju laikotarpiu leidžia darbdaviams nustatyti bet kokius įgūdžių trūkumus arba sritis, kuriose gali prireikti papildomo mokymo ir paramos. Ši įžvalga padeda anksti spręsti galimus iššūkius ir užtikrinti, kad darbuotojai turės visus reikiamus įrankius, kad galėtų sėkmingai atlikti savo pareigas.

Tai suteikia galimybę atviram bendravimui tarp darbdavio ir naujo darbuotojo. Reguliarios grįžtamojo ryšio sesijos leidžia abiem šalims aptarti lūkesčius, spręsti problemas ir suderinti tikslus. Šis bendravimas skatina teigiamą darbo aplinką ir padeda užmegzti tvirtus darbdavio ir darbuotojo santykius.

Praktika rodo, kad veiklos vertinimas bandomuoju laikotarpiu užtikrina, kad darbuotojas eina teisingu keliu darbo pareigų ir užduočių atžvilgiu. Jei kyla kokių nors problemų ar reikia koreguoti, jas galima nedelsiant išspręsti, kad laikui bėgant problemos nesikauptų.

Taip pat išsamus vertinimas padeda nustatyti bendrą darbuotojo veiklą ir darbo etiką. Vertinami ne tik specifiniai darbo įgūdžiai, bet ir tokie veiksniai kaip komandinis darbas, bendravimas ir gebėjimas prisitaikyti. Šis holistinis požiūris užtikrina, kad darbuotojas teigiamai prisideda prie darbo vietos kultūros.

Galiausiai, darbuotojų veiklos vertinimai bandomuoju laikotarpiu  sukuria nuolatinio tobulėjimo pagrindą, kuris leidžia darbuotojams augti ir tobulėti atliekant savo pareigas. Šis iniciatyvus požiūris yra naudingas tiek asmeniui, tiek organizacijai, prisidedant prie ilgalaikės sėkmės ir darbuotojų pasitenkinimo.

Tai puikus būdas įsivertinti vieniems kitus: jeigu paaiškėja, kad darbdavio ir / arba darbuotojo lūkesčiai yra nepatenkinami, atsisveikinti yra gerokai paprasčiau. Kadangi pirmi kelis mėnesiai yra bandymo periodas, darbo sutarties nutraukimas yra greitesnis.

Deja, dėl daugybės įsipareigojimų ir laiko trūkumo, bandomojo laikotarpio vertinimas ne visada yra sklandus. Norint sutaupyti laiko, išvengti sudėtingų procedūrų ir garantuoti objektyvumą, rekomenduojame rinktis „Vecticum“ įrankį. Daugelis mūsų klientų jau pastebėjo, kad tai inovatyvu ir patikima!

7 privalumai, kuriuos pamatysite išbandę mūsų sukurtą darbuotojų vertinimo sprendimą:

 1. Procesų automatizavimas: „Vecticum“ sistema automatizuoja vertinimo procesus. Tai taupo Jūsų laiką ir sumažina pastangas, kurias privalo skirti darbuotojai, vertinantys naują kolegą.
 2. Veiklos vertinimas reguliariai atnaujinama: sistema nuolat seka darbuotojo pažangą ir suteikia atnaujinimus, todėl galite nedelsiant gauti grįžtamąjį ryšį.
 3. Centralizuoti duomenys: visi vertinimo duomenys saugomi vienoje vietoje, todėl jie lengvai pasiekiami greitai analizei, kad ir kur būtumėte.
 4. Visiškas objektyvumas: kai visi vertinimo procesai paliekami komandai, gali nukentėti objektyvumas. Mūsų sistema užtikrina standartizuotą vertinimą, paremtą faktais: jokio šališkumo.
 5. Platus pritaikymas: sistema gali vienu metu atlikti kelių darbuotojų vertinimus, prisitaikydama prie organizacijos poreikių.
 6. Integracija: siūlome ir kitas procesų valdymo galimybes, tokias kaip esamų darbuotojų vertinimas, įvairių prašymų ir užklausų valdymas ir kt.
 7. Duomenų sauga: visi su  veiklos vertinimu susiję duomenys saugomi. Prieigą prie šios informacijos turės tik Jūsų įgalioti darbuotojai.