fbpx

Vecticum

Darbuotojo išdarbinimas iš įmonės

 

Darbuotojo išėjimo iš įmonės valdymo sprendimo funkcijos:

 • Galimybė susikurti skirtingus iš įmonės išeinančio darbuotojo valdymo proceso užduočių šablonų rinkinius, kurie bus pritaikomi skirtingoms darbuotojų grupėms (pvz. vienokios užduotys, jei iš darbo išeina Administravimo skyriaus darbuotojas, kitokios užduotys, jei Gamybos skyriaus darbuotojas). Šablonų rinkinių kiekis neribojamas;
 • Diegimo metu įdiegiamos viena tvirtinimo seka, vienoda visiems užduočių rinkiniams, be papildomo asmenų išskaičiavimo pagal papildomas taisykles. Automatinis užduočių rinkinio paleidimas atsakingiems asmenims, kai sistemoje yra sukuriamas naujas darbuotojo išėjimo iš įmonės planas su užduotimis. Užduočių rinkinio tvirtinimo / atmetimo procesas:
  1. Už užduočių rinkinio parengimo proceso startavimą yra atsakingas Personalo žmogus;
  2. Už personalizuoto užduočių plano sudarymą yra atsakingas išeinančio darbuotojo tiesioginis vadovas;
  3. Už darbuotojo išėjimo iš įmonės proceso kontrolę ir pabaigos patvirtinimą yra atsakingas Personalo žmogus;
 • Standartinė tvirtinimo seka: personalo vadybininkas inicijuoja šabloną – Tiesioginis vadovas gauna užduotį personalizuoti planą – Atsakingi vykdytojai gauna užduotis dėl priskirtų užduočių – Personalas gauna užduotį užbaigti darbo vietos išdarbinimą;
 • Tvirtinimo sekos (workflow) dalyvių informavimas apie laukiančią užduotį;
 • Užduočių vykdymo ir tvirtinimo istorija;
 • Užduočių komentavimo funkcija;
 • Likus xx dienoms iki darbuotojo darbo pabaigos automatinės užduoties HR darbuotojui sugeneravimas patikrinti ar visi atsakingi asmenys jau atliko jiems pavestas užduotis;
 • Galimybė eigą stebėti dviem pjūviais:
  1. Pagal iš darbo išeinančius žmones (matomas išdarbinamų asmenų sąrašas);
  2. Pagal užduotis (matomas visų užduočių sąrašas);
 • Meta duomenų eksportavimas į Excel.

 

Užsakymas

Jei norite užsakyti šį sprendimą, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą: suveskite formoje nurodomus duomenis ir sužymėkite dominančias sritis. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir padės išspręsti visus kilusius klausimus dėl produkto demonstracinės versijos diegimo ir naudojimo.

Užsakykite produkto demonstraciją
Susisiekite su mumis dėl individualios produkto demonstracijos.
Daugiau apie sprendimą

Išėjimas iš darbo: kokių iššūkių tai sukelia darbdaviui?

Pateiktas darbuotojo išėjimo iš darbo prašymas dažnai yra iššūkis visai komandai. Jeigu išėjimo faktas netikėtas, darbinių santykių pabaiga neatsiejama nuo sunkių emocijų abiem pusėms. Tuo pačiu darbuotojo išdarbinimas yra pakankamai sudėtingas, iššūkių kupinas procesas.

Kokias problemas sukelia darbuotojo išdarbinimas?

Darbuotojų pasitraukimo iš darbo procedūros įmonėms gali sukelti techninių iššūkių. Plačiau aptarkime pagrindines problemas:

 1. Vienas iš dažniausių iššūkių yra žinių, užduočių, įgaliojimo perdavimo procesas. Kai darbuotojas pateikia išėjimo prašymą, atsiranda būtinybė sklandžiai perduoti savo žinias ir pareigas kitiems. Siekiant užtikrinti veiklos tęstinumą, būtina užtikrinti, kad svarbi informacija būtų perduodama veiksmingai.
 2. Įmonės nuosavybės perdavimas. Įmonės turto valdymas kelia dar vieną iššūkį. Įmonės turi atsiskaityti ir gauti bet kokią įmonės nuosavybę, įrenginius ar prieigos kredencialus iš buvusių darbuotojų. Veiksmingas šio proceso valdymas gali užkirsti kelią įvairioms saugumo rizikoms.
 3. Darbo kodekso reikalavimai. Taip pat verta nepamiršti teisinių reglamentų. Darbo nutraukimo procese labai svarbu laikytis darbo įstatymų ir taisyklių. Darbo kodeksas išėjimas iš darbo yra griežtai reglamentuota procedūra: darbdaviui būtina laikytis reikalavimų. Tai apima prašymo pateikimą ir priėjimą, išėjimo terminą, galutinio atlyginimo bei atostoginių išmokėjimą ir visus teisinius įsipareigojimus, kuriuos įmonė gali turėti savo buvusiam darbuotojui.
 4. Komunikacija komandos viduje. Sėkmingas komunikacijos valdymas darbuotojui parašius prašymą išeiti yra būtinas. Tai padeda palengvinti išdarbinimo procesus, sumažina neatitikimų, klaidų riziką. Galiausiai, sėkmingas bendradarbiavimas lemia gerą atgalinį ryšį: kompaniją palikti nusprendęs darbuotojas išsineš daugiau teigiamų emocijų.
 5. Išdarbinimo procesas pareikalauja daug laiko ir pastangų. Paduotas darbuotojo išėjimo prašymas nulemia ištisą procedūrų virtinę. Daugelį biurokratinių užduočių tenka atlikti vadovui ar jo įgaliotiems komandos nariams. Tai reiškia sugaištą brangų laiką, resursus, o tuo pačiu – ir pinigus.

Išdarbinimas gali būti paprastesnis

Akivaizdu: neretai išdarbinimas užima nemažai laiko, kurį būtų galima nukreipti kitur. Norint išspręsti visus su išdarbinimu susijusius iššūkius, reikalingas strateginis ir organizuotas požiūris, užtikrinantis sklandų perėjimą tiek išeinančiam darbuotojui, tiek verslui.

Ar išėjimas iš darbo tikrai yra ypač sunki administracinė našta, kuriai nėra gero sprendimo? Nebūtinai! Galime Jums padėti.

Gera žinia ta, kad patikėjus išdarbinimo iššūkius „Vecticum“ sukurtai programai, savo pastangas galėsite nukreipti produktyvesne linkme. Kviečiame plačiau susipažinti su išdarbinimo sprendimu, kuris tiks bet kokio dydžio verslui ar įmonei!

 1. Galite kurti individualius užduočių šablonus išeinantiems darbuotojams pagal tai, kokią poziciją jie užima.
 2. Standartizuota užduočių pateikimo ir tvirtinimo seka: nuo vadybininko iki vykdytojų ir personalo. Viskas apgalvota už Jus!
 3. Duomenys saugomi patikimai, laikantis griežtų teisinių reglamentų.
 4. Užtikrinamas jautrios informacijos saugumas: užduotis prižiūri ir tvirtina tik Jūsų įgalioti asmenys.

Daugelis įmonių jau spėjo įsitikinti, kad interneto programų naudojimas užduočių valdymui, kai vyksta darbuotojo išėjimas iš darbo suteikia efektyvumo ir organizuotumo.

Šis, ekspertų sukurtas įrankis yra pilnai integruojamas su kitomis paslaugomis, pavyzdžiui, sutarčių valdymo sprendimu. Tai suteikia centralizuotą platformą, kurią galėsite pasiekti iš bet kurios vietos su interneto prieiga. Kartu tai suteikia efektyvesnį bendradarbiavimą tarp komandos narių, kurie kuruoja išdarbinimo procesą. „Vecticum“ įrankis leidžia įmonėms kurti, priskirti ir sekti užduotis realiuoju laiku, užtikrindamos, kad nebūtų pamiršti esminiai išdarbinimo proceso žingsniai.

Dėl sprendimo pobūdžio informacija atnaujinama akimirksniu, todėl duomenų nereikia nuolat įvedinėti ir atnaujinti rankiniu būdu. Visus procesus valdyti padeda tiksli ir objektyvi sistema, todėl sumažėja nesusipratimų ir klaidų rizika.