Atostogų valdymas

Sprendimas pakeičiantis popierinius atostogų prašymus patogiu,
elektroniniu, savitarnos atostogų valdymo sprendimu

Įdiegę sprendimą jūs stipriai supaprastinsite įmonės biurokratiją, suteiksite darbuotojams modernų savitarnos įrankį ir atsikratysime nereikalingų administracinių darbų

  • Atostogų kalendorius
  • Darbuotojų atostogų likučiai
  • Atostogų tvirtinimo procesas
  • Mobili prieiga visiems įmonėms darbuotojams
  • Atostogų duomenys paruošti apskaitai
 
Spendimu naudojasi daugelis Lietuvos įmonių.
  • Kaip tai veikia
  • Naudos
  • Kaip užsakyti

 

Darbuotojų savitarna

Prisijungiate prie portalo, spaudžiate mygtuką, pasirenkate datas ir siunčiate tvirtinimui. Sistema praneš jums į elektroninį paštą ir išmanaus įrenginio ekraną (push notification) kai prašymas bus patvirtintas. Peržiūrėti prašymų ir atostogų suteikimo įstoriją bei atostogų likučius galite prisijungę prie savitarnos. Naudojantis prisijungimo SMS žinute funkcija, jums nebereikės prisiminti savo slaptažodžio, užtenka jei turite mobilų telefoną.

Atostogų prašymas

Atostogų procesas

Nustačius tvirtinimo tvarką, Vecticum pasirūpins kad visi atsakingi asmenys gautų pranešimus ir primins jiems jei vėluoja. Patvirtinus prašymą sistema suteiks jam registracijos numerį ir persiųs apskaitai vykdymui. Vecticum procesų valdymo prendimas leidžia sukonfigūruoti bet kokią tvirtinimo eigą.

Atostogų prašymo tvirtinimas

Atostogų tvirtinimas

Tvirtinti atostogas yra paprasta! Tiesiog paspauskite mygtuką elektroniniame laiške arba peržiūrėkite visus prašymus kartu pirmame lange. Vadovai gali peržiūrėti savo komandos atostogų prašymus jų tvirtinimo būsenas. Patikrinti sistemos paskaičiuotą darbuotojo atostogų likutį. Atostogų prašymus yra lengva filtruoti, analizuoti ir eksportuoti į Excel.

Atostogų tvirtinimas. Pranešimas į elektroninį paštą

Kalendorius

Visos suplanuotos atostogos matomos kalendoriuje. Galite matyti tiek savo skyriaus tiek visos įmonės darbuotojų atostogas. Kalendoriuje matysite kas atostogauja šiandien ir ko nebus darbe ateinančias 7 dienas. Vecticum Kalendoriai yra integruoti su kitais sprendimais, todėl vienam lange matysite net tik atostogas bet ir komandiruotės, mokymus bei kitus įvykius.

Atostogų kalendorius

Duomenų saugumas ir duomenų apsauga

Duomenų saugumas yra mūsų prioritetas! Vecticum saugumo modulis automatiškai valdo prieigos teisės darbuotojams, vadovams ir specialistams. Visi duomenys yra šifruojami end-to-end principų, saugomi EU teritorijoje Google Cloud platformoje. Vecticum griežtai laikosi privatumo politikos pagal Europos Sąjungos reguliavimą (EU) 2016/679 (General Data Protection Regulation).

 

Kodėl verta naudotis sąskaitų valdymo sprendimu?

- Paprasta atostogų prašymo eiga
- Prašymų tvirtinimas pagal nustatytą tvarką
- Automatinis pavaduojančio personalo informavimas
- Atostogų likučių informacija
- Pasiekiamumas: bet kur ir bet kada

 

Užsakymas

Jei norite užsakyti šį sprendimą, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą: suveskite formoje nurodomus duomenis ir sužymėkite dominančias sritis. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir padės išspręsti visus kilusius klausimus dėl produkto demonstracinės versijos diegimo ir naudojimo.

Užsakykite produkto demonstraciją
Susisiekite su mumis dėl individualios produkto demonstracijos