Atostogų valdymas

Absence management vecticum

Vecticum Atostogų valdymas tai sprendimas pakeičiantis popierinius atostogų prašymus patogiu elektroniniu savitarnos sprendimu.

Šio sprendimo privalumai:
– Paprasta atostogų prašymo eiga
– Prašymų tvirtinimas pagal nustatytą tvarką
– Automatinis pavaduojančio personalo informavimas
– Atostogų likučių informacija
– Pasiekiamumas: bet kur ir bet kada
Darbuotojų savitarna

Prisijungiate prie portalo, spaudžiate mygtuką, pasirenkate datas ir siunčiate tvirtinimui. Sistema praneš jums į elektroninį paštą ir išmanaus įrenginio ekraną (push notification) kai prašymas bus patvirtintas. Peržiūrėti prašymų ir atostogų suteikimo įstoriją bei atostogų likučius galite prisijungę prie savitarnos. Naudojantis prisijungimo SMS žinute funkcija, jums nebereikės prisiminti savo slaptažodžio, užtenka jei turite mobilų telefoną.

 

 
Atostogų procesas

Nustačius tvirtinimo tvarką, Vecticum pasirūpins kad visi atsakingi asmenys gautų pranešimus ir primins jiems jei vėluoja. Patvirtinus prašymą sistema suteiks jam registracijos numerį ir persiųs apskaitai vykdymui. Vecticum procesų valdymo prendimas leidžia sukonfigūruoti bet kokią tvirtinimo eigą.

 

 
Atostogų tvirtinimas

Tvirtinti atostogas yra paprasta! Tiesiog paspauskite mygtuką elektroniniame laiške arba peržiūrėkite visus prašymus kartu pirmame lange. Vadovai gali peržiūrėti savo komandos atostogų prašymus jų tvirtinimo būsenas. Patikrinti sistemos paskaičiuotą darbuotojo atostogų likutį. Atostogų prašymus yra lengva filtruoti, analizuoti ir eksportuoti į Excel.

 

 

Kalendorius

Visos suplanuotos atostogos matomos kalendoriuje. Galite matyti tiek savo skyriaus tiek visos įmonės darbuotojų atostogas. Kalendoriuje matysite kas atostogauja šiandien ir ko nebus darbe ateinančias 7 dienas. Vecticum Kalendoriai yra integruoti su kitais sprendimais, todėl vienam lange matysite net tik atostogas bet ir komandiruotės, mokymus bei kitus įvykius.

 

 
Duomenų saugumas ir duomenų apsauga

Duomenų saugumas yra mūsų prioritetas! Vecticum saugumo modulis automatiškai valdo prieigos teisės darbuotojams, vadovams ir specialistams. Visi duomenys yra šifruojami end-to-end principų, saugomi EU teritorijoje Google Cloud platformoje. Vecticum griežtai laikosi privatumo politikos pagal Europos Sąjungos reguliavimą (EU) 2016/679 (General Data Protection Regulation).

 

Užsakymas

Jei norite užsakyti šį sprendimą, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą: suveskite formoje nurodomus duomenis ir sužymėkite dominančias sritis. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir padės išspręsti visus kilusius klausimus dėl produkto demonstracinės versijos diegimo ir naudojimo.

Užsakykite produkto demonstraciją
Susisiekite su mumis dėl individualios produkto demonstracijos