fbpx

Vecticum

Intranetas - įmonės naujienos

 • Naujienos sukūrimas
 • Naujienos matymas pagrindiniame puslapyje
 • Galimybė komentuoti naujieną
 • Galimybė kontroliuoti kas iš darbuotojų perskaitė naujieną                             
 • Galimybė informuoti el. paštu apie naują naujieną              
 • Galimybė skelbti naujieną konkretiems darbuotojams, skyriams arba grupėms
 • Galimybė matyti naujienų archyvą
 • Galimybė spalvinti ir formatuoti naujienos turinį

Sprendimo licencijos ir implementavimo kainas rasite čia.

 

Užsakymas

Jei norite užsakyti šį sprendimą, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą: suveskite formoje nurodomus duomenis ir sužymėkite dominančias sritis. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir padės išspręsti visus kilusius klausimus dėl produkto demonstracinės versijos diegimo ir naudojimo.

Užsakykite produkto demonstraciją
Susisiekite su mumis dėl individualios produkto demonstracijos.
Daugiau apie sprendimą

Reikalinga sklandi vidinė komunikacija? Atsakymas – intraneto diegimas

Kiekviena įmonė sutiks, kad vidinė komunikacija organizacijoje turi būti kiek įmanoma efektyvesnė. Tai padeda kurti ryšius komandos viduje, užtikrina, kad perduodama tiksli ir aiški informacija, padeda paskirstyti užduotis ir užtikrina sklandų darbą.

Jeigu norite, kad Jūsų darbuotojų komunikacija būtų dar efektyvesnė, verta pasinaudoti intranetu. Intranetas yra privatus tinklas, kurio pagalba vyksta sklandi vidinė komunikacija įmonėje. Intranetas naudoja interneto technologijas ir protokolus saugiai dalytis informacija, bendradarbiavimo įrankiais ir skaičiavimo ištekliais tarp savo narių.

Ši technologija tarnauja kaip centralizuota vidinio bendravimo, bendradarbiavimo ir dalijimosi informacija platforma, kuri yra saugi: prieinama tik įgaliotiems organizacijos naudotojams.

„Vecticum“ siūlo ekspertų sukurtą ir patikrintą sprendimą. Intranetas įmonei, kuris nekainuoja daug, tačiau lemia gerokai efektyvesnį darbą ir didesnį darbuotojų pasitenkinimą. Intraneto diegimas yra greitas ir paprastas procesas. Belieka jį užsisakyti: jau šiandien kreipkitės į mūsų komandą ir džiaukitės geresne komunikacija!

Naudojantis šiuo intranetu, Jūsų laukia visos reikalingos funkcijos, tokios kaip:

 1. Galimybė kurti vidinę įmonės komunikaciją, tokią, kaip naujienos, pranešimų skelbimas platformoje, dalijimasis nuotraukomis, dokumentais ir kt.
 2. Komentarų funkcija, kad pokalbyje dalyvautų ir naujienas komentuotų visi Jūsų kolegos ir darbuotojų komunikacija būtų ypač sklandi.
 3. Papildomas saugiklis: prieš skelbiant naujienas, pranešimus, galite dar kartą juos peržiūrėti ir patvirtinti.
 4. Modernus intranetas įmonei – tai įrankis, kurio dėka galite koreguoti, atnaujinti, pašalinti paskelbtus viešus įrašus, paslėpti nebeaktualias, pasenusias naujienas. Viskas, ko reikia, kad vidinė komunikacija būtų efektyvi!

Papildomi privalumai

Daugelis laimingų mūsų klientų, prieš įsigyjant šį sprendimą, domėjosi: ar vidinė komunikacija organizacijoje, naudojant intranetą iš tiesų pagerėja? Atsakymas – vienareikšmiškai TAIP. Kviečiame sužinoti, kokius privalumus gausite:

 • Efektyvus dalijimasis informacija. Intranetas yra Jūsų įmonės dokumentų ir kitos svarbios informacijos bendrinimo centras. Taip darbuotojai gali lengvai pasiekti jiems reikalingus išteklius, nebūtina pasikliauti vien tik tradiciniais metodais.
 • Geresnė vidinė komunikacija įmonėje. Intraneto diegimas ir jo suteikti bendradarbiavimo įrankiai (pvz., galimybė dalintis nuotraukomis, dokumentais, palikti komentarus) palengvina komandų darbą kartu, net jei jos yra skirtingose vietose. Tai pagerina bendrą komandinį darbą ir produktyvumą. Intranetas padeda darbuotojams geriau bendrauti suteikdami centralizuotą pranešimų, atnaujinimų ir diskusijų platformą. Tai skatina labiau susietą ir artimesnę darbo aplinką.
 • Centralizuota prieiga prie duomenų. Intranetas veikia kaip centrinė įvairių išteklių vieta, sumažindama laiką, kurį darbuotojai praleidžia ieškodami informacijos. Tai gali būti žmogiškųjų išteklių dokumentai, mokomoji medžiaga ir konkrečių skyrių ištekliai.
 • Saugi terpė dalinantis informacija. Prieiga prie intraneto yra apribota, užtikrinant, kad neskelbtina įmonės informacija liktų organizacijoje. Tai suteikia saugią platformą vidiniam bendravimui ir dalijimuisi duomenimis.
 • Laiko ir išlaidų taupymas. Intranetas sumažina tradicinių komunikacijos metodų poreikį ir gali supaprastinti verslo procesus automatizuojant darbo eigą. Dėl to organizacija sutaupo ir laiko, ir išlaidų.
 • Geresnė darbuotojų kultūra. Tokios intraneto funkcijos kaip darbuotojų platforma, atpažinimo programos ir bendradarbiavimo įrankiai intranete prisideda prie teigiamos darbo kultūros ir didesnio darbuotojų įsitraukimo.
 • Keitimasis informacija realiuoju laiku. Intranete informacija suvaikšto greičiau nei naudojant tradicines komunikacijos priemones. Tokia informacija, kaip sąskaitų likučių, įmonės naujienų ir projektų būsenų, atnaujinimai vyksta realiuoju laiku, juos mato visi įmonės darbuotojai. Tokia greita informacijos sklaida padeda greitai reaguoti į pokyčius.

„Vecticum“ intranetas, kaip ir daugybė kitų naudingų funkcijų – nuo darbuotojų atostogų iki sąskaitų korespondencijos valdymo, padeda užtikrinti sėkmingesnę Jūsų įmonės veiklą. Sumažinkite rūpesčius ir džiaukitės privalumais už ypač gerą kainą!