fbpx

Vecticum

Avansinės apyskaitos valdymas

 

Avansinės apyskaitos valdymas:

 • Avansinių apyskaitų duomenų bazė;
 • Įrankis darbuotojui pateikti visą paketą avansinės apyskaitos dokumentų vienu kartu iki einamojo mėnesio pabaigos;
 • Sąskaitų įkėlimas į sistemą fotografuojant telefonu, arba įkeliant dokumentą per PC, arba atsiunčiant skanuotus dokumentus elektroniniu paštu;
 • Supaprastintas avansinės apyskaitos sąskaitų/ čekių atpažinimas (OCR): iš dokumento atpažįstamas tik spausdintas tekstas, pagrindiniai laukai ( nr. data, tekėjo pavadinimas (nesusiejamas su Tiekėjų duomenų baze iš buhalterinės apskaitos programos), suma, valiuta), atpažįstama max iki 70% tikslumu. Atpažinimas vyksta ~15 sekundžių. Sistema neatpažįsta ranka rašytų čekių ar blogos kokybės dokumentų;
 • Galimybė atjungti Avansinės apyskaitos sąskaitų atpažinimą (OCR);
 • Galimybė išlaidas priskirti prie komandiruotės;
 • Elektroninis išlaidų patvirtinimas pagal tvirtinimo seką (workflow).
 • Tvirtinimo sekos nustatymas:
  1. Tvirtinimo seka visoms kategorijoms yra vienoda;
  2. Registre išlaidos gali būti skirstomos į kategorijas. Kategorijų skaičius gali būti neribotas ir Užsakovas jas apsirašo savarankiškai;
  3. Užsakovas skirtingoms kategorijoms nustato kategorijos tvirtinimo sekos (workflow) dalyvius;
 • Sąskaitos tvirtintojų informacija yra automatiškai perkeliama į sąskaitos failą (elektroninis antspaudas). Elektroninis antspaudas yra matomas ir ant atspausdintos sąskaitos;
 • Specialūs rodiniai, padedantys buhalterijos darbuotojams analizuoti avansinės apyskaitos dokumentus;
 • Galimybė rašyti komentarus bet kuriame proceso žingsnyje;
 • Sąskaitų paieška, filtravimas, peržiūra;
 • Prieigos teisių valdymas;
 • Meta duomenų eksportavimas į Excel.

 

Užsakymas

Jei norite užsakyti šį sprendimą, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą: suveskite formoje nurodomus duomenis ir sužymėkite dominančias sritis. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir padės išspręsti visus kilusius klausimus dėl produkto demonstracinės versijos diegimo ir naudojimo.

Užsakykite produkto demonstraciją
Susisiekite su mumis dėl individualios produkto demonstracijos.
Daugiau apie sprendimą

Avansinė apyskaita be galvos skausmo: rinkitės išmanų sprendimą

Avansinė apyskaita – tai, su kuo anksčiau ar vėliau susiduria kiekviena įmonė. Ši apyskaita būna, jeigu komandos narys, darbuotojas ruošiasi komandiruotei arba perka produktus / prekes / paslaugas įmonei už asmenines lėšas.

Avansinės apyskaitos valdymo apskaita ne visada yra paprasta, o ją atliekant vien tik savo jėgomis, dažnai įsivelia įvairių netikslumų, tenka paruošti krūvą dokumentų, kuriuos sunku pateikti vienu kartu. Ko imtis, kad avanso apyskaita būtų atlikta greitai, paprastai ir itin tiksliai?

Verta rinktis „Vecticum“ avansinės apyskaitos valdymo sprendimą. Tai idealus įrankis, kuris leidžia Jūsų komandos nariams pateikti visą paketą avansinės apyskaitos dokumentų vienu metu. Šis sprendimas, kartu su kitais įrankiais (pavyzdžiui, sutarčių valdymu) gerokai supaprastins Jūsų įmonės darbus.

Atsakome į kelis dažnus klausimus apie avansinę apyskaitą:

 1. Kas tai?

Avansinė apyskaita, arba išankstinė verslo sąnaudų apskaita, reiškia sąnaudų registravimo ir pripažinimo praktiką prieš jas faktiškai patiriant arba sumokant. Šis apskaitos metodas leidžia įmonėms numatyti ir planuoti būsimas išlaidas, užtikrinant tikslią finansinę atskaitomybę ir biudžeto sudarymą.

Kai išlaidos apskaitomos iš anksto, jos paprastai balanse įrašomos kaip iš anksto apmokėtos arba atidėtos sąnaudos.

 1. Kada reikalinga avansinės apskaitos apyskaita?

Puikus pavyzdys, kai reikalinga šio tipo apyskaita – darbuotojo komandiruotės išlaidų planavimas (čia rasite daugiau itin naudingų komandiruotės valdymo įrankių). Taip pat ši avansinė apskaita svarbi, kai iš asmeninių lėšų perkamos paslaugos ar produktai, skirti įmonei.

 1. Kokias funkcijas turi „Vecticum“ avansinės apyskaitos apskaita?

Siūlome išmanų sprendimą, kuriame apgalvota kiekviena detalė. Jūsų laukia:

 • Viskas viename: gausite plačią išankstinių apyskaitų ir sąskaitų duomenų bazę. Tai suteikia galimybę greitai koreguoti apyskaitas pagal savo poreikius.
 • Lengviau darbuotojams: komandos nariai gali vienu kartu pateikti visą avansinių apskaitos dokumentų paketą, todėl šis procesas gerokai paprastesnis.
 • Paprastas dokumentų įkėlimas: visas sąskaitas, čekius, apyskaitas galite į sistemą įkelti juos nufotografavę telefonu, įkeliant dokumentą per asmeninį kompiuterį, arba siunčiant nuskenuotus dokumentus elektroniniu būdu.
 • Įdiegtas supaprastintas avansinės apskaitos sąskaitų faktūrų / čekių atpažinimas, todėl tikrai ilgai netruksite!
 • Greitai atliekami veiksmai: atpažinimas, dokumentų pateikimas ir kiti veiksmai atliekami vos per keliolika ar keliasdešimt sekundžių. Tai taupo Jūsų laiką ir pinigus!
 • Apsaugo nuo klaidų ir netikslumų: sistema neatpažįsta ranka išrašytų čekių ar nekokybiškų dokumentų, todėl išvengsite neatitikimų ir avansinė apyskaita bei kitos Jūsų įmonės operacijos vyks sklandžiai.
 1. Ar tai tikrai saugu?

Mūsų sukurtas avansinės apyskaitos valdymo įrankis verslui užtikrina maksimalų jautrių duomenų saugumą, apyskaitos valdymo ir kitų operacijų efektyvumą, tikslumą, prieinamumą, organizavimą, integravimą.

Šie privalumai prisideda prie geresnio finansų valdymo, sprendimų priėmimo ir bendros verslo sėkmės. Džiaugiamės, kad galime prie jos prisidėti!

 1. Kodėl avansinės apyskaitos valdymą verta patikėti profesionalams?

Avanso apskaita bei apyskaita ne visada yra lengvai parengiama. Jeigu susiduriate su sunkumais, laiko stoka ar tiesiog norite prasmingiau išnaudoti įmonės resursus, nukreipiant savo laiką ten, kur svarbiausia, pasinaudokite paprastu „Vecticum“ sprendimu, skirtu avansinės apyskaitos valdymui.

Visi verslui reikalingi įrankiai vienoje vietoje

Avanso apyskaita nėra vienintelis iššūkis, kurį kasdien patiria verslas. Esame tam, kad visi Jūsų veiklos aspektai būtų paprastesni. Siūlome įvairius įrankius: atostogų valdymą, darbo sutarčių valdymą ir daugybę kitų. Neabejojame, kad jie patiks ir Jums.

Mus rekomenduoja kitos įmonės – džiaugiamės, galėdami su kaupu pateisinti klientų lūkesčius!