fbpx

Vecticum

Mokymų valdymas

Tai sprendimas padėsiantis suvaldyti įmonės darbuotojų mokymų poreikius ir užtikrinti jų įvykdymą

 

Kodėl verta naudotis sąskaitų valdymo sprendimu?

– Informatyvus darbuotojų mokymų kalendorius
– Automatizuotos darbuotojų mokymų programos
– Greitas mokymų patvirtinimas
– Pasiekiamumas: bet kur ir bet kada

 

Personalo mokymų valdymo sprendimo funkcijos:

 • Šis sprendimas suteikia galimybę mokymus darbuotojams suplanuoti mokymų administratoriui ir galimybę darbuotojui pildyti prašymą į nesuplanuotus mokymus;
 • Darbuotojui paskirtų ir darbuotojo prašomų mokymų duomenų bazė;
 • Galimybė darbuotojui savo paskyroje matyti visus jam priskirtus mokymus;
 • Galimybė darbuotojui pateikti prašymą dalyvauti mokymuose per mobilųjį telefoną arba PC, arba planšetę;
 • Pildant mokymų prašymą parodomi žmonės, kurių darbuotojo mokymų dienomis taip pat nebus darbe. Galima matyti du pjūvius – mano komanda, visi;
 • Mokymų priskyrimas pavieniams darbuotojams arba darbuotojų grupėms (pavyzdžiui naujiems darbuotojams);
 • Galimybė darbuotojus priskirti konkrečiai mokymų datai;
 • Galimybė mokymui priskirti kelias galimas datas, iš kurių darbuotojas turės pasirinkti jam tinkamą;
 • Diegimo metu įdiegiamos dvi tvirtinimo sekos, vienodos visiems mokymų tipams bei darbuotojams, be papildomo asmenų išskaičiavimo pagal papildomas taisykles:
  1. Darbuotojo mokymų prašymo tvirtinimo;
  2. Mokymų administratoriaus mokymų nurodymo tvirtinimo;
 • Suformavus elektroninį mokymų nurodymą/ prašymą, jis siunčiamas derinimui ir tvirtinimui pagal numatytą tvirtinimo seką: darbuotojui pateikus elektroninį mokymų prašymą, jis siunčiamas derinimui ir tvirtinimui pagal numatytą tvirtinimo seką: tvirtina darbuotojas-tvirtina tiesioginis vadovas – informuojamas Personalas. Diegimo metu į projekto kainą įskaičiuota iki 2 papildomų tvirtintojų įtraukimas į standartinę tvirtinimo seką;
 • Mokymų administratoriui suformavus mokymų nurodymą, jis siunčiamas derinimui ir tvirtinimui pagal numatytą tvirtinimo seką: tvirtina darbuotojas mokymų datą -tvirtina datą tiesioginis vadovas – darbuotojas pažymi, kad jis praėjo mokymus – tvirtina darbuotojo tiesioginis vadovas, kad darbuotojas tikrai praėjo mokymus. Diegimo metu į projekto kainą įskaičiuota iki 2 papildomų tvirtintojų įtraukimas į standartinę tvirtinimo seką.
 • Tvirtinimo sekos dalyvių informavimas apie laukiančią tvirtinimo užduotį bei užduoties vykdymas sistemoje PC, el. paštu arba telefonu;
 • Tvirtinimo istorija;
 • Komentavimo funkcija;
 • Prašymų registravimas, saugojimas;
 • Darbuotojų dalyvavimo mokymuose ataskaita, mokymų statusų stebėsena;
 • Mokymų paieška, filtravimas, peržiūra;
 • Meta duomenų eksportavimas į Excel;
 • Suplanuotų/ patvirtintų mokymų prašymų atvaizdavimas bendrame įmonės kalendoriuje (pilna darbo diena). Kalendoriuje atvaizduojamus duomenis galima filtruoti pagal skyrius arba atskirus darbuotojus ir jų pavaldinius.

Kalendorius

Visi suplanuoti mokymai matomi kalendoriuje. Galite matyti tiek savo skyriuje, tiek visos įmonės organizuojamus mokymus. Vecticum Kalendoriai yra integruoti su kitais sprendimais, todėl vienam lange matysite ne tik mokymus bet ir komandiruotės, atostogas bei kitus įvykius.

 

Duomenų saugumas ir duomenų apsauga

Duomenų saugumas yra mūsų prioritetas! Vecticum saugumo modulis automatiškai valdo prieigos teisės darbuotojams, vadovams ir specialistams. Visi duomenys yra šifruojami end-to-end principų, saugomi EU teritorijoje Google Cloud platformoje. Vecticum griežtai laikosi privatumo politikos pagal Europos Sąjungos reguliavimą (EU) 2016/679 (General Data Protection Regulation).

 

Užsakymas

Jei norite užsakyti šį sprendimą, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą: suveskite formoje nurodomus duomenis ir sužymėkite dominančias sritis. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir padės išspręsti visus kilusius klausimus dėl produkto demonstracinės versijos diegimo ir naudojimo.

Užsakykite produkto demonstraciją
Susisiekite su mumis dėl individualios produkto demonstracijos.
Daugiau apie sprendimą

Modernus personalo mokymų valdymas: koks jis?

Nuolatiniai, kokybiški personalo mokymai yra labai svarbūs sėkmingam verslui. Tai padeda darbuotojams įgyti naujų įgūdžių ir tobulinti esamus.

Reguliariai tobulinant komandos žinias kursuose, mokymuose, seminaruose, darbuotojai yra informuojami apie Jūsų įmonei aktualias tendencijas, technologijų pažangą, tobulina įgūdžius, perima geriausią darbinę praktiką.

Mokymai didina darbuotojų produktyvumą, pakelia nuotaiką ir didina pasitenkinimą darbu. Tai taip pat leidžia darbuotojams prisitaikyti prie pokyčių ir efektyviai spręsti naujus iššūkius. Galiausiai, kokybiška darbuotojo mokymo sistema padeda įmonėms išlikti konkurencingoms, tiekti aukštos kokybės produktus ar paslaugas ir pasiekti ilgalaikės sėkmės.

Kodėl nukenčia personalo mokymo sistema?

Praktika rodo, kad įmonei augant, neretai tampa sunku suvaldyti įmonės darbuotojų mokymų poreikius ir pasirūpinti reguliariai vykstančiais, įtraukiančiais personalo mokymais.

 • Viena to priežasčių – komunikacijos trūkumas dėl laiko stokos. Pavyzdžiui, dažnai darbuotojai nežino apie turimas mokymo galimybes ar įmonės lūkesčius jų tobulėjimui. Taigi, dėl nesusikalbėjimo, didelio užimtumo, resursų trūkumo gali būti sudėtinga valdyti ir patenkinti jų mokymo poreikius.
 • Taip pat koją pakiša skirtingi įgūdžių lygiai ir vaidmenys: augančiose įmonėse dirba įvairių įgūdžių lygių ir vaidmenų turintys darbuotojai. Konkrečių kiekvieno darbuotojo mokymo poreikių nustatymas ir atitinkamų programų teikimas gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis darbas. Tai ypač pastebima didelėse organizacijose.
 • Riboti pajėgumai ir ištekliai: įmonės gali turėti ribotus išteklius, pvz., biudžetą ar mokymo medžiagą, kad galėtų patenkinti visus savo darbuotojų mokymo poreikius. Veiksmingas šių išteklių prioritetų nustatymas ir paskirstymas gali būti sudėtinga užduotis. Gera žinia ta, kad šiandien yra įrankių, kurių pagalba savo darbus suplanuoti ir prioritetus nustatyti bus paprasčiau.
 • Laiko apribojimai: darbuotojai turi įvairių darbo pareigų ir įsipareigojimų, todėl sunku rasti tinkamą laiką mokymams. Konfliktai dėl darbo grafikų, užduočių paskirstymas ir darbo krūvis gali trukdyti patenkinti mokymo poreikius, todėl nukenčia personalo mokymai.

Akivaizdu: norint valdyti ir patenkinti darbuotojų mokymo poreikius, reikia veiksmingos komunikacijos, išteklių paskirstymo, derinimo su verslo tikslais ir strategijų, kaip užtikrinti žinių atnaujinimo procesą įmonei augant. „Vecticum“ sukurtas sprendimas gali padėti įmonėms sėkmingai kontroliuoti ir patenkinti savo darbuotojų mokymo poreikius.

Mokymų valdymo įrankis: Kuo jis ypatingas?

 • Viskas vienoje vietoje: palengvina darbuotojų mokymo valdymą. Automatizuojamos įvairios užduotys ir suteikiama centralizuota platforma visoms su mokymais susijusioms veikloms.
 • Mokymų planavimas: „Vecticum“ įrankis leidžia lengvai sudaryti ir tvarkyti mokymo grafikus, užtikrinant, kad darbuotojai žinotų apie artėjančius mokymus, seminarus. Artėjant mokymų dienai, Jūsų komanda gaus automatinius priminimus, todėl bus 100 proc. informuoti.
 • Užklausų patvirtinimas: įrankiai leidžia darbuotojams skaitmeniniu būdu pateikti mokymo užklausas, kurias vėliau gali peržiūrėti ir patvirtinti vadovai ar vadovai.
 • Mokymų stebėjimas: gausite išsamią darbuotojų mokymo eigos apžvalgą. Tai leidžia vadovams lengvai sekti baigtus mokymus, nustatyti įgūdžių trūkumus ir atitinkamai planuoti būsimas sesijas.
 • Efektyvesnis komandos bendradarbiavimas: mūsų sukurtas įrankis apima tokias funkcijas kaip pranešimų siuntimas, komentavimas. Tai užtikrina sklandesnį komandos komunikavimą mokymų klausimais, leidžia dalintis įžvalgomis ir užduoti klausimus centralizuotoje platformoje.
 • Mokymų paieška: naudojantis šiuo įrankiu galėsite greičiau rasti Jums aktualius mokymus, kurie suteiks visapusę naudą komandai.
 • Ataskaitų teikimas ir analizė: šie įrankiai teikia išsamias ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas, padedančias vadovams įvertinti mokymo programų efektyvumą, nustatyti tendencijas ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus.

Inovatyvi darbuotojo mokymo sistema suteiks naudą visai Jūsų organizacijai. Tuo įsitikino nemažai verslų visoje Lietuvoje: neabejojame, kad patiks ir Jums!