Vecticum

Darbuotojų duomenų valdymas

 

Darbuotojų duomenų bazės funkcijos (HR core):

Standartinė informacija

  • Apžvalga: darbuotojų darbinė kontaktinė informacija;
  • darbuotojų asmeniniai duomenys;
  • darbo sutartys ir jų pakeitimų istorija (naudojama kaip ranka pasirašytų dokumentų archyvas);
  • darbuotojų papildomos naudos;
  • darbuotojams išduotų darbo priemonių ir materialaus turto sąrašas (be turto priėmimo-perdavimo valdymo proceso);
  • darbuotojų turimų sertifikatų ir pažymėjimų bazė (naudojama kaip turimų dokumentų archyvas);

Papildoma informacija (atsižvelgiant į Užsakovo įsigytus modulius)

  • elektroninių darbo sutarčių ir jų pakeitimų istorija;
  • atostogų istorija, ligų istorija (importuojamas parsisiųstas .xml failas iš Sodra);
  • komandiruočių istorija;
  • bandomųjų laikotarpių istorija ir planas;
  • mokymų istorija;
  • susipažinimų su norminiais dokumentais istorija;
  • darbo laiko apskaitos žiniaraščių (tabelių) ataskaitos;
  • veiklos vertinimų istorija;
  • prašymai;
  • galimybė integruoti su DU sistema.

Duomenų valdymas

 • kiekviena duomenų bazės tema turės po vieną standartinę duomenų lentą, kurioje bus ištraukti tos temos visų įmonės darbuotojų duomenys į vieną bendrą sąrašą (pvz. visi įmonės atostogų prašymai, mokymai ar t.t.);
 • standartinių duomenų peržiūros lentų keitimas yra apmokestinamas papildomai (reikalingi matyti kitokie stulpeliai, kitoks stulpelių išdėstymas ar kt.) ;

 

Užsakymas

Jei norite užsakyti šį sprendimą, užpildykite žemiau esančią kontaktų formą: suveskite formoje nurodomus duomenis ir sužymėkite dominančias sritis. Su Jumis susisieks mūsų atstovas ir padės išspręsti visus kilusius klausimus dėl produkto demonstracinės versijos diegimo ir naudojimo.

Užsakykite produkto demonstraciją
Susisiekite su mumis dėl individualios produkto demonstracijos.
Daugiau apie sprendimą

HR iššūkiai: veiksmingas darbuotojų duomenų valdymas

Žmogiškųjų išteklių, dar vadinamų hr core, valdymas – išties svarbi užduotis bet kokiai organizacijai. Ji apima ne tik įvairias hr užduotis, bendravimą su komandos nariais, skundų, pagyrimų teikimą, bet ir informacijos apie darbuotojus rinkimą. Darbuotojo duomenys turi būti informatyvūs ir patikimai apsaugoti, kad disponuojant jais, nenukentėtų Jūsų komanda.

Kuo ypatingas darbuotojų duomenų bazių valdymas?

Darbuotojų duomenų valdymas – tai su organizacijos darbuotojais susijusios informacijos rinkimo, tvarkymo, saugojimo ir priežiūros procesas. Šie duomenys paprastai apima asmeninę informaciją, darbo istoriją, veiklos įrašus, informaciją apie mokymą ir tobulėjimą, kompensacijas ir išmokas bei kitą svarbią informaciją.

Darbuotojo duomenys turi būti renkami ir kruopščiai saugomi dėl kelių esminių priežasčių. Pirma, tai padeda organizacijoms efektyviai valdyti savo darbo jėgą. Turėdamos tikslius ir naujausius darbuotojų duomenis, organizacijos gali priimti pagrįstus sprendimus dėl įdarbinimo, veiklos vertinimo, paaukštinimo ir įpėdinio planavimo. Tai leidžia jiems nustatyti geriausius atlikėjus, atpažinti įgūdžių trūkumus ir veiksmingai paskirstyti išteklius.

Antra, darbuotojų duomenų tvarkymas užtikrina įstatymų ir norminių reikalavimų laikymąsi ir sklandesnę hr veiklą. Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, galioja griežti darbuotojų duomenų rinkimo ir saugojimo įstatymai, tokie kaip Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) Europos Sąjungoje. Organizacijos turi užtikrinti, kad jos tvarkytų darbuotojų duomenis saugiai ir konfidencialiai, apsaugodamos jautrią informaciją nuo neteisėtos prieigos ar netinkamo naudojimo.

Taip pat svarbu atsižvelgti, kad darbuotojų duomenų valdymas palaiko strateginį darbo jėgos planavimą. Analizuodamos darbuotojų duomenis, organizacijos gali nustatyti tendencijas, modelius ir tobulinimo sritis. Jie gali įvertinti savo mokymo programų efektyvumą, nustatyti didelės kaitos sritis ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus, kad padidintų darbuotojų įsitraukimą ir išlaikymą.

Be to, darbuotojų duomenų valdymas palengvina efektyvų bendravimą ir bendradarbiavimą organizacijoje. Turėdami centralizuotą darbuotojų informacijos duomenų bazę, vadovai ir personalo specialistai gali greitai pasiekti atitinkamus duomenis, todėl lengviau spręsti darbuotojų rūpesčius, laiku pateikti grįžtamąjį ryšį ir palengvinti karjeros plėtros diskusijas.

Galiausiai, darbuotojų duomenų valdymas atlieka itin svarbų vaidmenį užtikrinant komandos saugumą ištikus nelaimei. Avarinėse situacijose, darbuotojui susirgus ar susižeidus, turint tikslius komandos duomenis, organizacija gali greitai surasti savo darbuotojus ir su jais susisiekti, užtikrinant jų gerovę.

Darbuotojų duomenų bazių valdymas gali būti sudėtinga užduotis, kurią verta patikėti išmaniai „Vecticum“ sistemai. Kreipkitės į mūsų komandą ir išbandykite jau šiandien.

Hr core išmanus duomenų valdymas: privalumai

 1. Prieinamumas: internetinė darbuotojų duomenų valdymo sistema leidžia įgaliotiems darbuotojams bet kada ir bet kur pasiekti darbuotojų informaciją, todėl tai patogu dirbti nuotoliniu būdu arba įvairiose vietose veikiančioms organizacijoms.
 2. Atnaujinimai realiuoju laiku: galite nedelsiant atnaujinti darbuotojų duomenis, užtikrinant, kad informacija visada būtų naujausia ir tiksli.
 3. Viskas vienoje vietoje: darbuotojų duomenys yra saugūs, prieinami vienoje vietoje. Tai sumažina fizinių dokumentų ir kelių duomenų šaltinių poreikį, todėl praktiškai nelieka duomenų praradimo arba dubliavimosi rizikos.
 4. Patobulintas saugumas: „Vecticum“ siūlo patikimas saugos priemones, kad galėtumėte apsaugoti jautrią darbuotojų informaciją nuo neteisėtos prieigos ar pažeidimų.
 5. Paprasti procesai: sistema automatizuoja įvairius žmogiškųjų išteklių procesus, tokius kaip įdarbinimas, atostogų valdymas ir veiklos įvertinimas, sumažindamos administracinę naštą ir padidindamos efektyvumą.
 6. Duomenų analizė: gausite visus įrankius, skirtus analizuoti darbuotojų duomenis. Tai padės Jūsų organizacijai gauti įžvalgų apie darbo jėgos tendencijas, nustatyti tobulinimo sritis ir priimti svarbius sprendimus dėl komandos gerovės.
 7. Sistema, kuri auga kartu su Jumis: siūlome įrankį, kuris gali lengvai prisitaikyti prie organizacijos augimo: neribota duomenų saugykla ir visos svarbiausios funkcijos tiek mažam, tiek dideliam verslui.