fbpx

Vecticum

cargoGO ir Vecticum darbuotojų veiklos vertinimo sprendimas

Darbuotojo veiklos vertinimas

Darbuotojų veiklos vertinimo procesas tampa vis svarbesnis šiuolaikiniame verslo pasaulyje, kuriame darbuotojai nori dažniau ir patogiau išgirsti grįžtamąjį ryšį iš savo vadovų, bei atidžiau sekti savo karjeros progresą. Tai taip pat tampa vis vertingesniu įrankiu vadovams,  kurie nori efektyviai įvertinti savo darbuotojų motyvaciją, pasiektus rezultatus ir suderinti ateities tikslus su savo komandos nariais.

Vecticum komanda nuolatos tobulina savo Darbuotojų veiklos vertinimo sprendimą, nes tiki jog efektyviai vykdomas darbuotojų veiklos vertinimas ne tik įgalina tiek darbuotoją ir vadovą geriau pasiruošti pokalbiui, bet taip pat sukuria skaidresnio bendradarbiavimo atmosferą įmonės viduje. Taip pat, informacija sukaupiama vertinimo metu tampa svarbiu atspirties tašku darant sprendimus susijusiu su komandos vystymu bei darbo užmokesčiu.

Tai yra svarbios detalės bet kuriai įmonei, kuri turi tikslą optimizuoti vidinius procesus bei veiksmingai naviguoti šiuolaikiniuose verslo vandenyse, užtikrinant darbuotojų efektyvumą ir pasitenkinimą.

Vecticum direktoriaus Jaroslav Gil teigimu, automatizuotas veiklos vertinimas leidžia įmonei sutaupyti daug laiko ir kitų resursų, skaidriau ir efektyviau administruoti procesą, kaupti ir analizuoti duomenis, identifikuoti problemines vietas, sieti duomenis su įmonės arba padalinių tikslais, todėl yra puiki alternatyva spontaniškiems, suasmenintiems pokalbiams už uždarų durų, bei įrašams popieriniame darbo kalendoriuje

Su šia nuomone taip pat sutinka ir cargoGO inovatyvi bei progresyvi komanda, kuri siekia tapti pavyzdine logistikos kompanija Europoje ir vadovaujasi šūkiu „Gera dirbti kartu“.

Šių metų pradžioje, vykdant įmonės procesų skaitmeninimą ir siekiant optimizuoti personalo valdymą, buvo pasirinkta įsidiegti skaitmeninė platforma personalo procesams – Vecticum. Nuo pat pirmos platformos naudojimo dienų, cargoGO  komandai nebereikia atlikti daugybės laiką užimančių užduočių, o personalo procesų valdymas tapo daug paprastesnis ir efektyvesnis. Šiuo metu jie efektyviau organizuoja komandiruočių ir atostogų, bei nedarbingumo ir įmonės tvarkų supažindinimo procesus.

Plačiau apie Vecticum darbuotojų veiklos vertinimo procesą skaitykite mūsų puslapyje arba susisiekite su mūsų komanda užpildydami žemiau esančia formą.

Jei turite klausimų apie siūlomus sprendimus, galite susisiekti užpildydami šią formą.