Automatizuota procesų valdymo sistema

Vecticum – tai sprendimai verslui greičiau ir paprasčiau atlikti visus procesus nuo sąskaitų ir atostogų tvirtinimo iki specializuotų sprendimų individualiems poreikiams. Mes automatizuojame kasdieninius verslo procesus.

Personalo valdymas

Personalo duomenų valdymas

Atostogų ir laisvų dienų valdymas

Komandiruočių ir jų išlaidų valdymas

Veiklos vertinimas

Sąskaitų valdymas

Pirkimų valdymas

Sutarčių valdymas

Dokumentų valdymas

Sprendimų valdymas

Vecticum Sprendimai

Pirkimo sąskaitų valdymas

Greitas ir patogus pirkimų sąskaitų aprodojimas

Pirkimų sąskaitų valdymas

Patogus sąskaitų surinkimas, automatinis sąskaitos duomenų nuskaitymas, kaštų paskirstymas pagal kaštų centrus, sąskaitų tvirtinimas, komentavimas, integracija su apskaitos sistema.
Detaliau

Norminių dokumentų valdymas

Valdykite įmonės tvarkas ir įsakymus paprasčiau

Norminių dokumentų valdymas

Aiškus įmonės norminių dokumentų registras, dokumentų suderinimas ir patvirtinimas, automatizuotas supažindinimas su tvarkomis, priminimas apie artėjančio galiojimo pabaigą.
Detaliau

Personalo valdymas

Automatizuoti įrankiai skirti moderniam ir efektyviam personalo duomenų valdymui

Personalo valdymas

Išsami informacija apie kiekvieną darbuotoją, darbuotojo dokumentacija ir jam išduotos darbo priemonės, patogus darbuotojų savitarnos portalas, lengvas organizacinės struktūros ir teisių valdymas.
Detaliau

Atostogų valdymas

Elektroninis atostogų ir kitų nebuvimų darbe prašymų valdymas

Atostogų valdymas

Skaitmenizuotas prašymų pateikimo procesas iš bet kurios vietos, automatizuotos prašymų patvirtinimo sekos, patvirtintų atostogų atvaizdavimas įmonės kalendoriuje, integracija su apskaitos sistema.
Detaliau

Komandiruočių valdymas

Elektroninis komandiruočių prašymų valdymas, paprastas su komandiruote susijusių išlaidų pateikimas ir apskaitymas

Komandiruočių valdymas

Skaitmenizuotas prašymų pateikimo procesas iš bet kurios vietos, automatizuotos prašymų patvirtinimo sekos, patvirtintų komandiruočių atvaizdavimas įmonės kalendoriuje, paprastas su komandiruote susijusių išlaidų pateikimas ir apskaitymas, integracija su apskaitos sistema.
Detaliau

Mokymų valdymas

Efektyvus įrankis darbuotojų mokymų programų planavimui ir valdymui

Mokymų valdymas

Mokymų programų atskiroms pareigybėms priskyrimas ir jų valdymas automatizuotų būdų, mokymų kalendorius, patvirtintų mokymų atvaizdavimas įmonės kalendoriuje
Detaliau

Veiklos vertinimas

Skaitmenizuotas darbuotojų veiklos vertinimo procesas

Atostogų valdymas

Skaitmenizuotas darbuotojų veiklos vertinimo procesas, pasirenkamas vertinimo periodiškumas, vertinimo duomenys vienoje vietoje, galimybė priskirti bendrus įmonės ir individualius tikslus, tikslų susiejimas su KPI, lengvas duomenų eksportas į Excel
Detaliau

Nesvarbu kokio dydžio esate

Naudą iš modernių verslo sprendimų gauna bet kurio dydžio įmonės.

Maža įmonė - iki 50 darbuotojų

Standartiniai sprendimai kaip tik jums. 

Sistemos paleidimas per 2-5 dienas, minimali kaina ir šiuolaikiškom priemonėm išspęstos biurokratinės problemos tai viskas ko reikia jūsų įmonei.

Vidutinė įmonė - iki 250 darbuotojų

Standartiniai sprendimai plius galimybė sistemą pritaikyti prie įmonės specifikos ir besikeičiančios įmonės struktūros tai kas tinkama jums.

Sistemos diegimas nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Kaina priklausanti nuo darbuotojų kiekio ir naudojimo intensyvumo leis tiksliai planuoti biudžetą. 

Didelė įmonė ar įmonių grupė - virš 250 darbuotojų

Didelėje įmonėje pagrindinė užduotis yra procesų standartizavimas, bet visada atsiras išimtys atskiriems procesams, skyriams, žmonės. 

Jums reikia lanksčios sistemos kuri sugebės prisitaikyti prie jūsų. 

Integracijos, daugiakalbė aplinka, mobili prieiga, kelių įmonių procesų apjungimas, – tai funkcijos kurių pagalba išspręsite kylančius iššūkius.

Diegimo trukė priklauso nuo procesų kiekio, vidutiniškai  2-3 mėnesiai.  Kuo didesnis darbuotojų kiekis naudojasi sistema, tuo mažesnė kaina už darbuotoją